• Wpisów:2971
  • Średnio co: 19 godzin
  • Ostatni wpis:81 dni temu
  • Licznik odwiedzin:61 333 / 2444 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 

"Najlepszą rzeczą w zdjęciach jest to, że nigdy się nie zmieniają. Nawet jeśli ludzie, którzy na nich są się zmienili.."
 

 
Lubię wieczorami usiąść na łóżku przy zapalonej lampce i czytać książki. Wtedy mam wyjebane na wszystko co realne, a zajmuje się problemami bohaterów z książki.
 

 
"Nie dzielą nas kilometry , dzieli nas cisza i obojętność."
 

 
Chciałabym, aby moje życie czasami przypominało film. W jednej sekundzie zobaczyć co będzie dalej, przewinąć i zmienić to, co uważam za złe...
 

 
I ogłaszam wszem , i wobec , że od dziś , zmieniam się i swoje nastawienie do świata. Będę chłodna i bez uczuć, będę mniej naiwna,będę kierowała się tylko i wyłącznie rozumem a nie sercem,będę kłamała i oszukiwała , łamała serca i wywoływała łzy. Tak , nauczyłam się od Ciebie
 

 
Najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.
 

 
“Jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc, i nie mogę przez to usnąć, i może trochę pusto, i znowu jest to rano, i znowu uwierzyć trudno, że marzenia się spełniają.”
 

 
"Niestety tak już jest, ja Cię kocham, Ty mnie nie. Odchodzisz gdzieś daleko, nie pytam Cię o drogę. Może Ci się przypomnę, o ile nie będzie za późno, bo kiedyś moje serce może być zamknięte furtką."
 

 
"Duszno tu, chyba za dużo obojętności rozpływa się w powietrzu."
 

 
"Lepiej być szczęśliwą samotnie, niż nieszczęśliwą z kimś innym."
 

 
"A moim zdaniem najgorsze jest to , że w necie gadamy ze sobą, opowiadamy sobie całe życie . A tak naprawdę gdy się spotykamy na ulicy , w szkole, gdziekolwiek nie potrafimy powiedzieć sobie nawet jebanego "cześć."
 

 
„Największą przyjemnością w życiu jest zrobić coś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe.”
 

 
"Mam Ciebie tylko w głowie i to wystarczy mi
Na prawdziwą wojnę nie zamierzam iść."
 

 
"Już nawet nie czekam. Pogodziłam się z faktem, że po prostu Ci nie zależy na mnie.."
 

 
"Każde serce jest inne. Każde kocha inaczej i każde inaczej nienawidzi , ale każde również potrzebuje miłości. Nawet moje."
 

 
Ta pustka, ta tęsknota, ta nadzieja, ta wyobraźnia. To dawanie nadziei, a potem jej odbieranie...
 

 
I zasada życia – nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc i ludzi miej wyjebane, a będzie ci dane.
  • awatar Moda1234.70: @mad about you: Ja niestety też i to jest najgorsze w tych czasach. Wiele razy już się na tym przejechałam..
  • awatar mad about you: Ja chyba tak nie potrafię..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Ironia życia leży w tym, że żyje się do przodu, a rozumie do tyłu."
 

 
"Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa, i od nowa, i od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to, czego najczęściej się boisz, a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi, bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi."
 

 
"Może.. potrzebuje czasu, by zrozumieć zachowanie innych ludzi."
 

 
"Bycie silnym nie oznacza tego, że ze wszystkim trzeba mierzyć się w pojedynkę. Bycie silną oznacza to, że jesteś na tyle odważna, by poprosić kogoś o pomoc."

Ja ją otrzymałam i nigdy tego nie zapomnę dziękuję "A" <3
 

 
Jest taka życiowa zasada. Bezwzględna, ale i sprawiedliwa - że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć, albo dodatkowo zapłacić za to, że pozostaje się niedojrzałym.
 

 
"Potrzebowała kogoś, kto ją zrozumienie, kto pomoże widząc, że sobie już nie radzi.Potrzebowała kogoś, kto będzie przy niej, gdy inni odejdą.Tak cholernie kogoś potrzebowała.Obojętnie, kogo. Po prostu, aby przy niej był. Bo sama zbyt często nie dawała już rady."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
„uczucie samotności potężnieje,kiedy próbujemy mu się sprzeciwiać,a słabnie, kiedy najzwyczajniej w świecie je ignorujemy.”