• Wpisów:2971
  • Średnio co: 19 godzin
  • Ostatni wpis:81 dni temu
  • Licznik odwiedzin:61 335 / 2444 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie otaczać się na siłę ludźmi po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu."
 

 
"Nie uda Ci się przepłynąć oceanu dopóki nie zdobędziesz odwagi, by stracić z oczu widok lądu."
Krzysztof Kolumb
 

 
"Niby jesteśmy wszyscy wolni, a jednak ograniczeni. Niby wszyscy szczęśliwi, a jednak każdy chce coś zmienić."
 

 
"Jeśli nie potrafisz robić wielkich rzeczy, rób małe rzeczy w wielki sposób."
 

 
"Skończ w końcu doszukiwać się problemów. Przestań się bać. Zacznij mówić. Mów o tym co czujesz. Bez wstydu. Bez martwienia się o to co sobie pomyśli. Milcząc kopiesz sobie większy dołek. Bądź taką jaką byłaś parę miesięcy temu. Wolną, beztroską, z marzeniami i podniesioną głową. Jeśli coś ma runąć to runie i tak. Nie zmienisz tego co zapisane. Skończ szukać u siebie wad, winy za to co się stało dotychczas. Przecież jest cudownie.Nie zepsuj tego."
  • awatar Hachie: Dokładnie! :) Życie jest zbyt piękne na zmartwienia ;) Zapraszam do mnie.
  • awatar Bam21: Cytat taki życiowy i prawdziwy ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się – znaczy: nigdy nie zaczęło się. Gdyby prawdziwie się zaczęło – nie skończyłoby się. Skończyło się, bo nie zaczęło się. Cokolwiek prawdziwie się zaczyna – nigdy się nie kończy.
 

 
“Mam tak wiele, a uczucie do niej pochłania wszystko,mam tak wiele, a bez niej wszystko staje się niczym.”
“Cierpienia młodego Wertera”
 

 
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości."
 

 
"Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie, by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze, by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli napisał Paulo Coelho."
 

 
“ Może lepiej nie mówić, czego się chce, jeśli nie można tego otrzymać. ”
— J.R.R. Tolkien
 

 

“ -Ty chyba nawet nie rozumiesz tej dziewczyny. Ona jest fascynująca. Jest wybitna. Nigdy nie spotkałem kogoś takiego. Uwierz mi, nie rozumiesz jej, ale nie czuj się źle z tego powodu. Po prostu jesteś takim samym wałachem jak reszta. Nie potrafiłeś dostrzec tego potencjału. To najbardziej niesamowita osoba, jaką poznałem w życiu. Ma olbrzymią inteligencję, potencjał. Tylko po prostu potrzebuje kogoś odpowiedniego. Wiesz, patrzyłeś na nią, bo fascynowało cię coś, czego w ogóle nie rozumiałeś.
-Jakub Żulczyk
 

 
"Nie masz wpływu na to co czujesz , ale masz wpływ na to co z tym zrobisz."
 

 
Będę tam dodawać różne zdjęcia kwiatów,krajobrazów oraz wydarzeń . Chce się podzielić z wami moją pasją <3
Nazwa love_foto16
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Lubię czytać i pić kawę sama. Lubię jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić wodze fantazji. Lubię jeść i słuchać muzyki sama. Ale w momencie gdy widzę matkę ze swoim dzieckiem, dziewczynę ze swoim ukochanym albo dwie śmiejące się przyjaciółki zdaję sobie sprawę, że choć lubię być sama, nie mam ochoty być samotna. Niebo jest piękne, ale ludzie są smutni."
 

 
“Zamiast spać myślisz o tym dupku, który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by było gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo, jeden gest. Całą noc poświęcasz jemu. Prawda ? ”
 

 
"Znasz to uczucie, że jesteś w jakimś miejscu i pytasz sam siebie, co tu robisz? Ze mną jest tak cały czas, skręca mnie, żeby sobie pójść. Z każdego miejsca, w którym jestem, do innego.
To nie ma końca."
 

 
“ - Jesteś zła ?
-Nie , ale jest mi przykro .
-Cholera , wolałbym już żebyś była zła .
-Dlaczego ?
-Bo jak jesteś wściekła to jest w Tobie mnóstwo energii , wydajesz się taka pełna życia , a Twoje oczy wręcz płoną, ale kiedy jesteś smutna , lub gdy jest Ci przykro to jesteś taka wymięta z emocji , nieobecna . Martwa . ”
  • awatar Gość: Przykro mi. Bardzo mi przykro. Niemiłosiernie mi przykro.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 

“ Wspomnienia przygniotą mnie; jeśli pozwolę, aby wracały, nie obronię się przed nimi. Nie wolno mi mieć tych wspomnień. W moim życiu musi być pusty plac, na który nie powinnam wracać... ”
 

 
"Najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń."
 

 

“ -Tato, zraniłem dziewczynę.
-Weź proszę te gwoździe i za każdym razem, gdy ją zranisz, wbij jeden w ścianę.
Po miesiącu syn znów przychodzi do ojca.
-Ściana jest już zapełniona, tato. Co teraz mam robić?
-Teraz za każdym razem gdy ją przeprosisz, wyjmij jeden gwóźdź.
Po miesiącu wszystkie gwoździe zniknęły.
-Wyjąłem już wszystkie, ale... na ścianie pozostało wiele dziur.
-Bo widzisz, synku... nieważne ile razy przeprosiłeś dziewczynę, rany i tak się nie zagoją. ”
 

 
Odpierwiastkuj się ode mnie ty ilorazie nieparzysty bo jak cię zalgorytmuje to ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias.
  • awatar Gość: Dziękuję. Już zbiór zębów straciłam dzieki Tobie. Jeszcze Ci mało? Chcesz jeszcze moją szczękę poza nawias wystawić??
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Czasami myślę, że to był błąd, że powinnam się wycofać póki nie jest jeszcze za późno, póki to tak długo nie trwa... ale później dostaję wiadomość od Ciebie i tak jakoś cieplej na sercu, tak jakoś się tego nie chce kończyć...
 

 
"Ludzie zapomną co mówisz, co robisz, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli."
 

 
"Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym, co było i porównywać tego z tym, co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie."